Zapisy

Zapisz swoje dziecko lub dopytaj o szczegóły!

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie i jeśli jesteś tu pierwszy raz umówimy się na krótką konsultację metodyczną, aby zaproponować kurs dla dziecka na odpowiednim poziomie. Następnie wybierzesz dogodne dni i godziny zajęć, a my zapiszemy Twoje dziecko do wybranej grupy. Grafik zajęć układamy pod plan szkolny dzieci. Zajęcia odbywają się rano i po południu.Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do finalnego zapisu dziecka na kurs.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chciałbyś przed zapisaniem swojego dziecka uzyskać więcej informacji o naszych kursach językowych dla dzieci i młodzieży poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań.

Dla kogo są kursy językowe Lingua Kids Club?

Kursy językowe Lingua Kids Club są dedykowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Nasi nowi słuchacze po rejestracji online zapraszani są na konsultację z metodykiem, co pozwala nam dopasować poziom kursu, aby był efektywny dla każdego dziecka. Na zajęciach realizujemy nowy program National Geographic Learning, który realizuje i rozszerza podstawę programową nauki języka angielskiego w szkole podstawowej.

Jak długo i jak często odbywają się zajęcia?

Kurs angielskiego trwa od października do czerwca, zajęcia prowadzimy dwa razy w tygodniu. W trakcie roku szkolnego realizujemy 60 lekcji po 45 minut dla grup przedszkolnych i 60 minut dla grup szkolnych.Plan naszych zajęć staramy się dopasować do planu lekcji szkolnych. Zajęcia prowadzimy rano i po południu. Młodsze dzieci z klas 0-3 odbieramy na zajęcia ze świetlicy. 

Gdzie odbywają się lekcje?

Lekcje odbywają się na terenie szkoły lub w jej pobliżu w zależności od lokalizacji. Młodsze dzieci z klas 0-3 odbieramy na zajęcia ze świetlicy. W przypadku zajęć odbywających się poza terenem szkoły młodsze dzieci odbierane są przez opiekunkę, która przyprowadza kursantów na zajęcia i odprowadza po lekcji do świetlicy. 

Jakie korzyści ma rodzic i jakie zagrożenia eliminujemy?

Rodzice zyskują:
wsparcie w edukacji językowej dziecka,
dostęp do szczegółów zajęć,
stały kontakt z lektorem prowadzącym,
okresowe podsumowanie umiejętności dziecka,
comiesięczne raporty z przebiegu kursu,
pomoc metodyka przy specjalnych potrzebach dziecka,

Jakie kwalifikacje mają nauczyciele Lingua Kids Club?

Lingua Kids Club to lektorzy z pasją, którzy specjalizują się w uczeniu dzieci. Lubimy uczyć i daje nam to ogromną satysfakcję. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i wykorzystujemy na zajęciach nowoczesne metody nauczania. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć stacjonarnych, jak również online, gdy zajdzie taka potrzeba. Poznaj nas bliżej i odwiedź zakładkę O nas- Nasz zespół ?

Masz więcej pytań? Zadzwoń!
793-293-273