Wakacje i ferie

Wyjazdy z Lingua Kids Club
OFERTA LATO 2019! Zapisy na wakacje startują już 16 stycznia 2019r. Formularz rejestracji będzie tutaj 🙂 

 

ZOBACZ REPORTAŻ Z NASZYCH POPRZEDNICH WYJAZDÓW - KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO GALERII

WYJAZDY Z LINGUA KIDS CLUB
Wakacje i ferie zimowe to czas odpoczynku od zajęć szkolnych, podczas którego zapewniamy naszym Słuchaczom szereg atrakcji w formie kameralnych grupowych wyjazdów lub półkolonii w miejscu zamieszkania.
Na naszych koloniach letnich i półkoloniach zimowych dzieci biorą aktywny udział w zajęciach sportowych i artystycznych wzbogaconych o gry integracyjne i bogatą gamę zabaw edukacyjnych w formie language immersion. Ponieważ chcemy, aby dzieci odpoczęły od lekcji języka obcego podczas wyjazdu, a rodzicom zagwarantować wykorzystanie przez dzieci czasu z naszymi lektorami- wychowawcami stworzyliśmy na naszych wyjazdach obszary językowe, w których możemy komunikować się z dzie
mi tylko w języku obcym. Jednym z obszarów jest miejsce spożywania posiłków, gdzie wszyscy posługujemy się językiem obcym stwarzając sytuacją zbliżoną do tej, w której dziecko znajduje się w kontakcie z obcokrajowcem. W ten sposób dziecko naturalnie przyzwyczaja się do reagowania w danych sytuacjach w języku obcym, przede wszystkim przy wykonywaniu codziennych czynności. Taka metoda wzbudza w dzieciach ciekawość, chęć i potrzebę posługiwania się językiem obcym, co pozwala na poznanie nowego słownictwa i struktur językowych w sposób naturalny lub utrwalenie przerobionego na zajęciach w szkole materiału. Dzięki oryginalnej całościowej koncepcji naszego wyjazdu każde Dziecko czuje się z nami wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie, a zapewnione atrakcje odprężają Je i pozwalają na całkowity odpoczynek. Dlatego też naszym dzieciom trudno powrócić po pobycie z nami do rzeczywistości. Dowodem na najwyższy standard opieki i troski podczas wyjazdu są uśmiechnięte twarze nawet 5-letnich dzieci. Nasze kolonie i zimowiska to nie tylko forma spędzenia wolnego od szkoły czasu, ale także możliwość poznania nowych kultur, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców jesteśmy z nimi cały czas w kontakcie podczas naszego wyjazdu, a także unosząc się ponad standardy zapewniamy pełną relację z pobytu według opracowanej przez nas oryginalnej koncepcji.

grafika- wyjątkowe wakacje z pasją- www.linguakidsclub.pl/wyjazdy

OPIS
DLACZEGO Z NAMI?
Nasze dotychczasowe wyjazdy to oaza przygody, zabawy, rozwrywki i odpoczynku dla dzieci. Oryginalna koncepcja kolonii spotkała się z uznaniem rodziców, jak i zadowoleniem dzieci. Już kolejna przeprowadzona ankieta to 100% pozytywnych opinii! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz program, kadra i cała organizacja wyjazdu podoba się jego uczestnikom i ich podopiecznym, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów- zarówno rodziców, którzy czują, że dziecko jest z nami bezpieczne i dobrze się bawi, jak i naszych kolonistów, którzy przebierają w oferowanej im bogatej gamie zajęć edukacyjnych i atrakcji podczas pobytu z nami. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym opisem naszego wyjazdu!

DLA KOGO?
Obóz letni organizujemy dla dzieci w wieku 6-13 lat.  Nasz program dydaktyczno- wychowawczy powstał z myślą o dzieciach, które należy obdarzyć niezwykłą opieką, aby czuły się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też tworzymy małe grupy dopasowane wiekowo, a nasza kadra liczy więcej osób niż na standardowych obozach. Dzięki temu możemy poświęcić czas każdemu dziecku i zatroszczyć się o nie tak, aby czuło rodzinną atmosferę. Wiele dzieci przeżyło z nami swą pierwszą kolonię . W kolejnym roku dużo uczestników wyjechało z nami powtórnie, co pokazuje nam, że czują się z naszą kadrą bardzo dobrze.

INFORMACJE DLA RODZICÓW
Jak kolonia wpływa na dziecko?
Wyjazd wakacyjny to bardzo dobry czas na pozyskanie przez dziecko nowych przyjaciół i naukę umiejętności odnalezienia się w nowej sytuacji- z dala od rodziców pociechy uczą się samodzielności- mają wpływ na wiele kwestii i podjęcie samodzielnie decyzji. Nasza kadra przypatruje się dzieciom w każdej sytuacji i pomaga, gdy jest taka potrzeba. Ważne jest dla nas również to, aby dziecko mogło wybrać także zajęcia, w których chce uczestniczy
, stąd powstanie oryginalnej koncepcji, która pozwala zadecydować i powiedzieć dziecku- „wybieram to, co mnie interesuje”. Dzieci aktywnie biorą udział w tworzeniu społeczności kolonijnej- turnieje i zawody to dobra forma na integrację i naukę zdrowej rywalizacji pod okiem wychowawców, ale również niesienia pomocy- wspieranie drużyny, pomoc innym zawodnikom w osiągnięciu wspólnego celu. Obcowanie z rówieśnikami niemalże 24h na dobę to dobry czas dla dziecka na wypracowanie umiejętności zawierania nowych znajomości, jak również nauka kompromisu i życia we wspólnocie kolonijnej.
Co zyskują rodzice?
Mamy świadomość, że zabieramy ze sobą małe pociechy i wiemy, że rodzice bardzo martwią się o dzieci szczególnie, gdy pierwszy raz wysyłają je na samodzielny wyjazd. Już od pierwszego dnia rodzice naszych podopiecznych są na bieżąco informowani o przebiegu kolonii- otrzymują codziennie wiadomości o planie dnia i atrakcjach, co jedliśmy, robiliśmy, gdzie byliśmy… Pozwala to poczuć się blisko dzieci bez konieczności bezpośredniego kontaktu z nimi. Oprócz ustalonej formy kontaktu z dzie
mi kierownik kolonii jest dostępny dla rodziców pod telefonem o każdej porze. Rodzice mają również dostęp do galerii zdjęć, która jest codzienną relacją naszego dnia. Na zdjęciach mogą zobaczy
, jak bawią się ich dzieci. Wiemy, że taka forma relacji z wyjazdu pozwala rodzicom naszych podopiecznych czuć się komfortowo o każdej porze dnia będąc w innym zakątku kraju.
Nasza kolonia to także wolność od elektroniki. Bogata gama zajęć i częste spędzanie czasu na świeżym powietrzu wypełnia nasz dzień, w którym telewizor i gry komputerowe nie mają racji zaistnie
. Ważne jest dla nas, aby dziecko spędzało jak najwięcej czasu wykorzystując pozytywne aspekty miejsca i otaczającej go przygody.

PIERWSZA KOLONIA DZIECKA
Kiedy najlepiej rozpocząć kolonijną przygodę?
Okres wczesnoszkolny to bardzo dobry moment na pierwszy zorganizowany wyjazd letni z rówieśnikami- dziecko rozpoczynając naukę w szkole przełamało już pierwsze bariery radzenia sobie w wielu sytuacjach. Dziecko ma również okazję do zabawy z rówieśnikami i spędzania z nimi dużej ilości czasu, co daje mu wielką radość.  Na kolonii zaspokajamy dziecięcą ciekawość świata i odkrywamy z nimi kolejne niezbadane zakątki otaczającego nas środowiska.
Pobyt nie za długi, nie za krótki?
Nasze doświadczenie z organizacji kolonii w ubiegłych latach pokazuje, że koloniści integrują się z innymi uczestnikami, nawiązują nowe znajomości i przyzwyczajają do nowego środowiska, co przeważnie zajmuje im ok. 5-7  dni. Według nas i wielu rodziców naszych kolonistów 12-dniowy wyjazd to optymalna ilość dni dla dzieci ze szkoły podstawowej, aby mogły poczuć w pełni obozowy klimat, odpocząć i wrócić z bagażem wielu nowych doświadczeń. Bogaty program zajęć i przygotowanych niespodzianek daje dzieciom możliwość zrelaksowania się i oderwania od codzienności.
Jak pomagamy dzieciom na kolonii?
Kolonia pozwala na pogłębienie samodzielności, jak również wzrost umiejętności radzenia sobie w sytuacjach codziennych. Na naszych koloniach wiele maluchów wkraczało po raz pierwszy do świata kolonii. Dlatego też wiemy, na co należy zwrócić uwagę i jak pomóc w nowej sytuacji. Wychowawcy wspierają dzieci w każdej sferze codziennych czynności, zarówno przy wyborze odpowiedniego ubrania, przypilnowaniu dbania o higienę osobistą czy zwrócenie uwagi na dziecko przy posiłku.
Społeczne aspekty kolonii
Kolonia dla dziecka to również możliwość stałego obcowania z kolegami, dzielenia wspólnej przestrzeni i dbania o otoczenie, jak również integracji i nawiązywania nowych przyjaźni. Socjalizacja to jeden z kluczowych elementów w rozwoju społecznym. Stwarzanie możliwości obcowania z rówieśnikami ma ogromny wpływ na osobowość dziecka, która w tym okresie mocno się kształtuje.

Jak troszczymy się o komfort pobytu dziecka na kolonii?
Jesteśmy świadomi również, że rozłąka z rodzicem może być na początku trudna. Z reguły tęsknota z domem mija po pierwszych dniach. Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze. Dlatego też wychowawcy zakwaterowani są w pokojach obok swoich wychowanków, przebywają z dzie
mi non stop, a pojęcie wolnego czasu bez kontroli wychowawczej na naszym wyjeździe nie ma miejsca. Dzieci obdarzone są stałą opieką, ciepłem i zrozumieniem. Przytulenie i wsparcie w chwilach tęsknoty za domem pomaga dziecku szybko powrócić do zabawy z innymi kolonistami i cieszyć się z wyjazdu. Rodzinna atmosfera i wieczorny świat baśni pozwala dziecku na spokojny sen, aby kolejnego dnia odkrywać nowe niespodzianki.
Jak dbamy o kontakt z rodzicami?
Czasami zdarza się, że rodzice bardzo martwią się o swoje pociechy podczas rozłąki. Dzieciom przyzwyczajenie się do nowej sytuacji i środowiska zajmuje około tygodnia, wtedy dobrze jest powstrzymywać się od częstego kontaktu z dzieckiem, aby szybciej poczuło kolonijną atmosferę i świetnie się bawiło. Codzienna foto-relacja z pobytu, jak i stała informacja o przebiegu dnia powoduje, że rodzice są spokojni o swoje dzieci o każdej porze i dokładnie wiedzą, jak ich pociechy spędzają z nami czas. Dla pełnego komfortu udostępniamy również numer telefonu kierownika kolonii, z którym można skontaktować się w każdej chwili.
Opinie o nas
Poniżej przedstawiamy Państwu opinie rodziców z 2016 i 2015 roku.

Pani Agnieszko jesteśmy pełni podziwu i uznania za Pani przygotowanie fotorelacji i przesyłanych SMSem informacji (…). Bardzo dziękujemy!!!! i życzymy dobrej pogody oraz miłego i spokojnego dalszego pobytu w Krynicy;-)
Małgosia i Mariusz
————————————————————————————————————————————————
Witam Pani Agnieszko

Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem z rozmaitości jakie dzieci maja do swojej dyspozycji oraz z programu jaki Pani zapewnia;)
Słuchając Pani na zebraniu wszystko  było pięknie powiedziane ale wydawało mi się,że na taką ilość dzieci jest to nie do ogarnięcia;)Myliłam się!
Wida
,że każde dziecko  jest niemalże indywidualnie traktowane , bije od Was bardzo pozytywna energia i szczęście -chciałoby się  z Wami by
🙂
Dziękuję bardzo za tę radość i miłość do powierzonych  dzieci, zdjęcia oglądam z wielką radością a to  wicie wianuszków to już mnie po  prostu wzruszyło.
Życzę jeszcze wielu  miłych  chwil dla Was chociaż czas upływa nie ubłagalnie.
pozdrawiam
mama Otylki
———————————————————————————————————————————————————
Pani Agnieszko,
dzięki Pani smsom i fotorelacjom jestem absolutnie spokojna o Asię. Jej smuteczki też łatwiej jest mi przegonić w trakcie rozmowy telefonicznej.
Już teraz wszystkim znajomym polecam obozy organizowane przez Panią . Sami też się piszemy na przyszły rok:)
Pozdrawiam,
Renata
———————————————————————————————————————————————————
Pani Agnieszko,
Odpowiadając na poniższego maila jesteśmy z mężem zachwyceni organizacją kolonii (już od momentu wyjazdu naszego dziecka). Możliwość śledzenia autokaru, codzienne smsy, foto relacja i szybki kontakt z Panią dają poczucie bezpieczeństwa. Dla nas jest to niezwykle ważne, szczególnie dlatego, że nasze dziecko pierwszy raz jest pod opieką kogoś spoza rodziny (…)
A Filipowi bardzo się podoba. W rozmowach telefonicznych wyczuwamy jego podekscytowanie i mówi, że jest zadowolony. Wiem też, że z kolegami bardzo czekają na podchody:)
Serdecznie pozdrawiam
Mama Filipa
——————————————————————————————————————————————————
„Jestem w pełni usatysfakcjonowana…szkoda, że tak szybko się skończyły”
„Dziecko było szczęśliwe, a ja spokojna o nie:) było w dobrych rękach!!! Dziękuję:)”
„Bardzo dobra opieka i organizacja, przemiłe wszystkie osoby opiekujące, jestem bardzo wdzięczna za możliwość kontynuacji antybiotyku na kolonii. Weronika jest zachwycona i na pewno pojedzie w przyszłym roku. Pozdrawiam”
Szczęśliwe dziecko z nową pasją ☺ ”
„Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy kolonię znajomym”
Dziękujemy za cierpliwość jaką Państwo okazali naszemu synowi”
„Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką, wróciła zadowolona i pełna wrażeń. Szczególnie podobały się jazdy konne. Bardzo wysoko oceniam kontakt z Wychowawcami i reagowanie na zaistniałe problemy. Dziękuję!”
„Rewelacja!”
„Syn był bardzo zadowolony”
„Dziękujemy za super kolonie”
„Dziecko wróciło zadowolone i radosne. Do dzisiaj raczy nas opowieściami z wyjazdu. Była to bezpieczna forma „szkoły życia”. My rodzice także czuliśmy się bezpiecznie ;-)”
„Wszystko nam się podobało, dziękujemy i wracamy za rok, jeśli załapiemy się wiekowo”

Zapraszamy serdecznie!!!
Agnieszka Antosik
Właściciel Szkoły, Dyrektor Zarządzający
LINGUA KIDS CLUB szkoła języków obcych dla dzieci

tel: 793-293-273
e-mail: a.antosik@liguakidsclub.pl
www.linguakidsclub.pl

NIP 522-281-74-54
ul. Czumy 14/50
01-355 Warszawa

WYJAZDY Z LINGUA KIDS CLUB
Wakacje i ferie zimowe to czas odpoczynku od zajęć szkolnych, podczas którego zapewniamy naszym Słuchaczom szereg atrakcji w formie kameralnych grupowych wyjazdów.
Na naszych koloniach i zimowiskach Dzieci biorą aktywny udział w zajęciach sportowych i artystycznych wzbogaconych o gry integracyjne i bogatą gamę zabaw edukacyjnych w formie language immersion. Ponieważ chcemy, by Dzieci odpoczęły od lekcji języka obcego podczas wyjazdu, a Rodzicom zagwarantować wykorzystanie przez Dzieci czasu z naszymi Lektorami- Wychowawcami stworzyliśmy na naszych wyjazdach obszary językowe, w których możemy komunikować się z Dzie
mi tylko w języku obcym. Jednym z obszarów jest miejsce spożywania posiłków, gdzie wszyscy posługujemy się językiem obcym stwarzając sytuacją zbliżoną do tej, w której Dziecko znajduje się w kontakcie z obcokrajowcem. W ten sposób Dziecko naturalnie przyzwyczaja się do reagowania w danych sytuacjach w języku obcym, przede wszystkim przy wykonywaniu codziennych czynności. Taka metoda wzbudza w Dzieciach ciekawość, chęć i potrzebę posługiwania się językiem obcym, co pozwala na poznanie nowego słownictwa i struktur językowych w sposób naturalny lub utrwalenie przerobionego na zajęciach w szkole materiału. Dzięki oryginalnej całościowej koncepcji naszego wyjazdu każde Dziecko czuje się z nami wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie, a zapewnione atrakcje odprężają Je i pozwalają na całkowity odpoczynek. Dlatego też naszym Dzieciom trudno powrócić po pobycie z nami do rzeczywistości Dowodem na najwyższy standard opieki i troski podczas wyjazdu są uśmiechnięte twarze nawet 5-letnich dzieci. Nasze kolonie i zimowiska to nie tylko forma spędzenia wolnego od szkoły czasu, ale także możliwość poznania nowych kultur, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców jesteśmy z nimi cały czas w kontakcie podczas naszego wyjazdu, a także unosząc się ponad standardy zapewniamy pełną relację z pobytu według opracowanej przez nas oryginalnej koncepcji.
KOLONIE 2015!!! UŚMIECHNIĘTE WSZYSTKIE DZIECI, ZADOWOLENI RODZICE! DZIĘKUJEMY!!!

Jesteśmy po naszych koloniach "W krainie tysiąca jezior"!!! Dzieci wróciły z wielkim uśmiechem na twarzy, pełne energii i z gronem nowych przyjaciół! Niektóre nie chciały wracać i zostały z nami na drugim turnusie!:-) Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość naszym pociechom i dziękujemy rodzicom za zaufanie! Dla niektórych dzieci były to pierwsze w życiu kolonie- zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!:-)

GALERIA ZDJĘĆ Z NASZEJ KOLONII